Reklama

Kupujesz maseczkę - wspierasz Wisłokę Dębica. Ogromny sukces całej akcji [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kupujesz maseczkę - wspierasz Wisłokę Dębica. Ogromny sukces całej akcji [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Pandemia koronawirusa sprawiła, że kluby w Polsce mają poważne kłopoty finansowe. Działacze Wisłoki Dębica już postanowili ruszyć wśród kibiców z akcją wsparcia dla swojej organizacji. Pierwsze podsumowanie sprzedaży robi wrażenie.

27.04:

Klub Sportowy Wisłoka Dębica dokonał oficjalnego podsumowania sprzedaży maseczek-cegiełek, które można było nabywać za pośrednictwem sklepu firmy noszecochce.pl oraz poprzez składanie zamówień u wiceprezesa Stowarzyszenia KS Wisłoka 1908 Dębica. Dzięki dużej mobilizacji i hojności ze strony kibiców udało się wprowadzić w obieg aż 606 sztuk tego unikatowego produktu, który będzie przypominał wszystkim darczyńcom o wsparciu dla klubu w czasie trwania epidemii.

Biorąc pod uwagę, że akcja maseczkowa była organizowana równolegle do operacji "witrualny mecz z Siarką Tarnobrzeg", to wyniki sprzedażowe robią jeszcze większe wrażenie. W ciągu dwóch tygodni kibice zakupili 724 bilety (po 10 złotych) oraz 606 maseczek (po 30 złotych), co daje łącznie 25420 złotych. Cała suma zostanie przeznaczona na cele statutowe klubu.

4.04:

Prezes trzecioligowej Wisłoki Dębica Radosław Garlewski rozpoczął wdrażanie planów pomocniczych, mających na celu utrzymanie płynności finansowej klubu.

- Gdy tylko epidemia koronawirusa dotarła do Polski, szybko zdaliśmy sobie sprawę, jakie mogą być tego konsekwencje. Nie czekając na rozwój zdarzeń, postanowiliśmy uruchomić nieoficjalnie kilka akcji, które teraz zamierzamy wypuścić na światło dziennie. Pierwszym pomysłem jest sprzedaż cegiełek w postaci maseczek z barwami klubowymi. Osoba kupująca gadżet wspiera finansowo Wisłokę, otrzymując w zamian pamiątkę, przypominająca o tym, że w dobie kryzysu pomogła najstarszym biało-zielonym w Polsce - napisano na Facebooku Wisłoki.

Prezes Radosław Garlewski, będący jednocześnie właścicielem firmy NoszeCoChce, uzgodnił ze swoim wspólnikiem, że maseczki zostaną uszyte za darmo. Produkt umieszczono na witrynie sklepowej głównego sponsora Wisłoki - tak, aby każdy mógł zakupić go bez wychodzenia z domu, z możliwością przesyłki kurierskiej.

Planowo sprzedaż miała trwać do 2 kwietnia i miała nie być eksponowana, ale ostateczne zainteresowanie okazało się ogromne. Aktualnie rozprowadzono około 200 maseczek (cena 30 złotych), a spory udział w tej liczbie mieli byli piłkarze Wisłoki Dębica: Waldemar Piątek, Paweł Bochniewicz, Mirosław Kalita, Dariusz Kantor, Andrzej Wójcik, Krzysztof Podlasek, Mateusz Kędzior, Adrian Konrad czy Mateusz Kantor. Wielkie podziękowania należą się miejscowym kibicom, jak i tym mieszkającym w USA i Wielkiej Brytani. Duża pomoc napłynęła także ze Śląska, gdyż maseczki w swojej kolekcji posiadają już sympatycy Górnika Zabrze (Piekary, Rydułtowy) oraz Concordii Knurów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE