Reklama

KORONAWIRUS u trzecioligowca? Ostra reakcja działaczy piłkarskich z Wiązownicy

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS u trzecioligowca? Ostra reakcja działaczy piłkarskich z Wiązownicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Pod relacją z meczu piłkarskiej trzeciej ligi pomiędzy KS Wiązownicą a Siarką Tarnobrzeg pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że ekipa z powiatu jarosławskiego ma w swoich szeregach kilku piłkarzy zakażonych koronawirusem! Klub dementuje te pogłoski.

Komentarze w internecie wzburzyły środowisko piłkarskie na Podkarpaciu. Pod relacją z meczu 5. kolejki trzeciej ligi, grupy 4 pomiędzy KS Wiązownicą a Siarką Tarnobrzeg (7:1 dla gości z Tarnobrzega - przypomina autor) na portalu Podkarpacielive.pl pojawiły się komentarze wskazujące, że kilku zawodników beniaminka trzeciej ligi jest zakażonych koronawirusem.

Klub z Wiązownicy postanowił ostro zareagować na te wszystkie domysły i zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury.

- W związku z pomówieniami i rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji wśród komentarzy na portalu Podkarpacielive.pl na temat naszej drużyny oraz naszego klubu informujemy ze zarząd KS-u Wiązownica składa zawiadomienie do prokuratury. Nasz klub osiągnął niebagatelny sukces, jakim jest awans Wiązownicy na szczebel trzeciej ligi. Reprezentujemy naszą miejscowość oraz gminę na poziomie międzywojewódzkim i nie godzimy się na pomówienia, które godzą w dobre imię naszego klubu oraz osób z nim związanych.

- brzmi stanowisko klubu z powiatu jarosławskiego.

Powiat jarosławski jest jednym z dwóch na Podkarpaciu, który został objęty przez resort zdrowia strefą żółtą. Ilość zakażeń w tym miejscu jest wysoka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE