Reklama

Koniec poszukiwań. Śmierć 23-latka! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Koniec poszukiwań. Śmierć 23-latka! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Smutne wiadomości. 23-letni Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki Klimontów, został znaleziony martwy!

5.08, godz. 16:52:

5 sierpnia o godzinie 12:30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika Kaczora. Decyzją zarządu, sztabu szkoleniowego oraz zawodników LKS Klimontowianka Klimontów, klub postanawia wspomóc finansowo rodzinę Dominika. Ściągnięcie ciała z Holandii do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami, nie wspominając o ceremonii pogrzebowej. Klub informuję iż pieniądze uzyskane z wejściówek na najbliższy mecz zostaną w całości przekazane dla rodziny Dominika. Ponadto w trakcie spotkania zostanie prowadzona także zbiórka pieniędzy na "Spokojny powrót Dominika".

Każda osoba która chce wesprzeć rodzinę Dominika w tej trudnej chwili proszona jest o wpłatę darowizny na konto klubu z dopiskiem "Spokojny powrót Dominika". Dane do przelewu:

LKS KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Numer konta bankowego: 07851700070090000004620001
ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów.

5.08, godz. 6:30:

Zaginął Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki Klimontów urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę, 1 sierpnia, w Sevenum w Holandii około godziny 17 - przebywał tam w celach zarobkowych. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt z klubem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE