Reklama

Dziennikarz hejtowany za przejście do TVP Sport!

Opublikowano:
Autor:

Dziennikarz hejtowany za przejście do TVP Sport! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Są pewne granice "dobrego smaku". Tym razem zostały one przekroczone w przypadku dziennikarza rodem z Dębicy - Mateusza Borka, który poinformował, że będzie teraz komentował mecze na antenie TVP Sport. Co go spotkało? Fala hejtu.

Mateusz Borek od jesieni będzie komentował piłkę nożną w Telewizji Polskiej. Usłyszymy jego głos w trakcie piłkarskich spotkań międzynarodowych, a także meczów PKO Ekstraklasy.

- Dziennikarze sportowi idą za kontentem. Nie jestem narzędziem politycznym. Jeśli dostaję propozycję, która mnie ciekawi i zaspokaja ambicje zawodowe, to z niej korzystam. Ludzie nie potrafią tego zrozumieć, zapatrzeni są w rozłam polityczny. Ja w tym nie chcę uczestniczyć.

- mówi Mateusz Borek na łamach "Presserwis".

Szokująca była reakcja niektórych internautów. Na Borka wylała się fala hejtu. Dziennikarz upublicznił wiadomość prywatną od Piotra Wesołowskiego, byłego wieloletniego wicenaczelnego łódzkiego wydania "Gazety Wyborczej", obecnie pracującego w lokalnej łódzkiej telewizji kablowej TV Toya. "Jesteś zwykłą szmatą. TVPisie" - napisał Wesołowski do komentatora.

- Jeśli dziennikarz pisze tak do dziennikarza, nie mam na to wytłumaczenia. Byłem na to przygotowany, zdawałem sobie sprawę, że takie ataki nastąpią. Wiem, jak kraj jest podzielony.

- mówi Borek na łamach portalu press.pl.

Dziennikarz z Dębicy teraz konsultuje całe zamieszanie ze swoją kancelarią prawną i nie wyklucza wstąpienia na drogę sądową. Sam Wesołowski nadal nie odpuszcza i potrafi na Twitterze napisać coś takiego:

- Nadal uważam, że jest Pan zerem. Nie wiem, dlaczego Pan to robi? Radiową Trójkę niszczą i w tym czasie Pan pojawia się na gali TVP z Kurskim. Dno dna.

Mateusz Borek przez lata był związany ze stacją Polsat. Mogliśmy go usłyszeć podczas najważniejszych imprez piłkarskich, a także gal sportów walki. Nie tak dawno rozstał się z tą stacją i zaangażował się w internetowy projekt Kanał Sportowy. Jednocześnie ogłosił, że będzie komentował mecze w Canal+ oraz TVP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE