Reklama

Drugie podejście do konkursu [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: śr, 13 maj 2020 10:27
Autor:

Drugie podejście do konkursu [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Piłkarska Spółka Akcyjna Stal Stalowa Wola tymczasowo jest zarządzana przez prokurenta Wojciecha Chodorka. Właśnie po raz drugi ogłoszono konkurs na szefa Stalówki.

13.05:

We wtorek minął termin zgłaszania kandydatów w ponowionym konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Stal Stalowa Wola – Piłkarska Spółka Akcyjna. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że tym razem o stanowisko postanowiło powalczyć aż sześciu kandydatów. Czy któryś z nich spełni oczekiwania komisji konkursowej? To dopiero okaże się po analizie formalnej analizie oraz po rozmowach z kandydatami. 

28.04:

Pierwsze podejście do konkursu na prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola zakończyło się fiaskiem. W naborze swoje aplikacje złożyło dwóch kandydatów. Jeden nie spełnił wymogów formalnych konkursu, a drugi odpadł po rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkowo pandemia koronawirusa wstrzymała prace administracyjne w Stalówce. Dlatego też konieczny jest drugi konkurs na to stanowisko. Kandydaci aplikacje mogą składać do 12 maja do godziny 15:30 w budynku Urzędu Miasta Stalowej Woli (skrzynka w przedsionku przy wejściu głównym do budynku), w zaklejonych kopertach z imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania (adresem do korespondencji) z dopiskiem: "Nabór na stanowisko: Prezes Zarządu Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna."

20.02:

Wojciech Chodorek będzie pełnił obowiązki prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola, po tym jak z funkcji zrezygnował MATEUSZ NOWAK. Taka decyzja Nowaka była konieczna, ponieważ został on wybrany na szefa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

- Rada Nadzorcza w ciągu najbliższych kilku dni zorganizuje konkurs na stanowisko prezesa Stali. Do tego momentu będę pełnił obowiązki szefa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej - mówi Wojciech Chodorek.

Tymczasowy prezes Stali ma 30 lat, zasiada w Radzie Powiatu Stalowowolskiego, gdzie pełni funkcję wiceprzewodniczącego. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe budował na emigracji zarobkowej w Szkocji oraz w prywatnych firmach. Postanowił jednak wrócić do Stalowej Woli i został bliskim współpracownikiem prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.