Bieg Lotnika w Mielcu z okazji 85-lecia Przemysłu Lotniczego. Zobaczcie radosne ujęcia biegaczy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę, 21 maja, odbył się Bieg Lotnika z okazji 85- lecia przemysłu lotniczego w Mielcu. Mamy pierwsze zdjęcia z trasy. Zobaczcie radosnych biegaczy z całego regionu.

W tym roku przypada 85. rocznica przemysłu lotniczego w Mielcu. Studio Wizualne we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu zorganizowała „Bieg Lotnika z okazji 85. lecia przemysłu lotniczego w Mielcu”. Dopisali zarówno zawodnicy jak i pogoda.

W biegu na 10 kilometrów najszybszy był zawodnik z Rzeszowa Adam Rybiński, który pokonał całą trasę w nieco ponad 30 minut. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Majka również z Rzeszowa. Podium w kategorii OPEN zamknął Jakub Bal z Krakowa. Z kolei wśród najlepszych pań znalazła się Anna Majka z Rzeszowa 37:03. Na drugim stopniu znalazła się Ewelina Cielak z Dębicy, a  na trzecim miejscu Elżbieta Jarosz.

Pełne wyniki TUTAJ.

Przyznana była również nagroda dla największej liczby uczestników z jednej grupy wiekowej. Wygrali gospodarze - PZL Mielec.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.