Reklama

6. PKO Bieg Charytatywny w Stalowej Woli. Sztafetowe zmagania w charytatywnym celu. Najlepsza okazała się ekipa Stalowowolskiego Klubu Biegacza [ZDJĘCIA - CZĘŚĆ 1]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport To był piękny dzień na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli. 45 ekip z różnych stron Polski rywalizowało ze sobą i "kręciło" jak najwięcej kółek w 6. PKO Biegu Charytatywnym. Najlepsza okazała się drużyna Stalowowolskiego Klubu Biegacza, która zakończyła godzinny bieg z 55 okrążeniami na koncie. Gościem specjalnym imprezy była znana biegaczka - Sofia Ennaoui.

PKO Bieg Charytatywny to wyjątkowa inicjatywa, w której wszyscy zawodnicy czują się zwycięzcami, a każdy jego uczestnik może pomagać. W tym roku środki finansowe zostaną przekazane na wsparcie psychologii i psychiatrii dziecięcej. W dobie pandemii, inwazji nowych technologii oraz wojny na Ukrainie, dzieci i młodzież coraz częściej zmagają się z zaburzeniami natury psychicznej, dlatego też specjalistyczna pomoc oraz opieka w tym zakresie są ważną i pilną potrzebą.

Wszystkie okrążenia biegaczy w Stalowej Woli to konkretne pieniądze, które zostaną przekazane na ten cel. Oczywiście tam gdzie jest sport musi być także rywalizacja. Pięcioosobowe drużyny rywalizowały ze sobą, a najwięcej "kółek" po godzinie biegania mieli zawodnicy Stalowowolskiego Klubu Biegacza, dokładnie 55 i 40 metrów, w składzie: Marcin Nowak, Grzegorz Wójs, Mariusz Mierzwa, Marek Grykałowski oraz Jacek Skrzeszewski. Wśród sztafet mieszanych także wygrało SKB - Tomasz  Łeptuch, Maciej Hasiak, Arnold Perez, Natalia Cygan i Paweł Krupa. Najlepsza żeńska sztafeta... SKB - Beata Orłowska, Małgorzata Siembida, Agnieszka Strzałka, Dominika Szymańska i Barbara Skrzypczak.

Zobacz pierwszą część zdjęć ze zmagań w Stalowej Woli. Wkrótce kolejne ujęcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy