Reklama

„Zielona akcja” Marcina Warchoła i Tadeusza Ferenca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

„Zielona akcja” Marcina Warchoła i Tadeusza Ferenca - Zdjęcie główne

Na zdjęcie (od lewej): Marcin Warchoł i Tadeusz Ferenc | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Kandydat na prezydenta Rzeszowa wraz z Tadeuszem Ferencem, który namaścił go na swojego zastępcę, organizuje akcję wiosennego sadzenia drzew w Rzeszowie. Wydarzenie odbędzie się na rzeszowskich bulwarach. Jednym z punktów akcji będzie rozdawanie darmowych sadzonek drzew.

Gdy 10 lutego Tadeusz Ferenc ogłosił swoją rezygnację z funkcji prezydenta Rzeszowa, zrobił to w towarzystwie wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła z Solidarnej Polski, którego publicznie przedstawił rzeszowianom jako idealnego następcę


ZOBACZ TAKŻE: Zatrzymał się na płocie na ul. Krakowskiej w Kolbuszowej [FOTO]


W ostatnim czasie Warchoł był częstym gościem rzeszowskiego Ratusza. Chodziło przede wszystkim o przekazanie  Zamku Lubomirskich na rzecz miasta i budowę nowej siedziby sądu okręgowego

Dodajmy, że w trakcie wyżej wspomnianej konferencji prasowej wiceminister sprawiedliwości ogłosił, że w wyborach będzie startował jako kandydat obywatelski i zrezygnuje z członkostwa w Solidarnej Polsce

Teraz poseł małymi krokami rozpoczyna kampanię wyborczą, a zaczyna od… zachęcania do sadzenia drzew. Wszystko rzecz jasna w towarzystwie Tadeusza Ferenca, który w ostatnim czasie nie cieszył się popularnością wśród stowarzyszeń proekologicznych w mieście, głównie ze względu na wydawane zgody na wycinkę drzew i przekazywaniem deweloperom terenów zielonych. 

- Chce rozwijać Rzeszów, wprowadzać udogodnienia dla mieszkańców takie jak np. ścieżki dla biegaczy, rowerzystów ale też edukować i integrować. Akcja sadzenia w Rzeszowie, którą roboczo nazwaliśmy #Wspólne wiosenne sadzenie drzew w Rzeszowie ma właśnie taki charakter. Po pierwsze przybędzie w Rzeszowie zieleni. Po drugie będzie stanowić okazję do integracji lokalnej społeczności i spotkania ludzi nieobojętnych na przyrodę oraz krzewienia postaw ekologicznych.

– mówi poseł Marcin Warchoł.

Akcja kandydata na prezydenta Rzeszowa rozpocznie się 20 marca o godz. 12. na rzeszowskich bulwarach. Poseł ma m.in. rozdawać darmowe sadzonki i namawiać mieszkańców Rzeszowa do sadzenia drzew na swoich posesjach i balkonach.

rafal.bolanowski@korso.pl


ZOBACZ TAKŻE: Zatrzymał się na płocie na ul. Krakowskiej w Kolbuszowej [FOTO]


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy