Reklama

Wybrała się do szkoły i już nie wróciła. Policja postawiona na nogi!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wybrała się do szkoły i już nie wróciła. Policja postawiona na nogi!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Dziewczynka, mieszkanka Rzeszowa, poszła do szkoły i już z niej nie wróciła. Kiedy jej nieobecność się przedłużała, matka zgłosiła zaginięcie. Policja została postawiona na nogi!

We wtorek 7 września, około godz. 21, policjanci zastali zawiadomieni przez matkę o zaginięciu jej 12-letniej córki. Dziewczynka, rano około godz. 8, wyszła do szkoły. Zajęcia miała zakończyć około godz. 15, jednak po lekcjach nie wróciła. Gdy nie wróciła do domu do wieczora, matka zgłosiła jej zaginięcie.

Niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia, będące w służbie patrole, rozpoczęły poszukiwania dziewczyny. Ustalono rysopis zaginionej, który przekazano policjantom. Jednocześnie do poszukiwań kierowano kolejnych funkcjonariuszy. Policjanci sprawdzili placówki służby zdrowia oraz miejsca, gdzie zaginiona mogła trafić lub gdzie mogła się udać. Rozmawiali z jej znajomymi. Ponieważ dziewczynka miał przy sobie telefon, próbowali również nawiązać z nią bezpośredni kontakt.

Po północy dziewczynka odebrała telefon i po rozmowie z policjantami poinformowała, gdzie przebywa. Kilkanaście minut później została odnaleziona przez funkcjonariuszy na ul. Langiewicza. 12-latka została przekazana pod opiekę rodziców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy