Reklama

Urząd Miasta Rzeszowa szuka pracowników. Można zostać dyrektorem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: bip.erzeszow.pl

Urząd Miasta Rzeszowa szuka pracowników. Można zostać dyrektorem - Zdjęcie główne

Urząd Miasta Rzeszowa poszukuje pracowników/ | foto bip.erzeszow.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Od nowego roku zmienia się struktura w Urzędzie Miasta Rzeszowa. W związku z tym poszukiwani są choćby dyrektorzy nowych wydziałów.

- Chcę, aby struktura urzędu miasta była jak najlepiej przystosowana do zadań, które przygotowuję. Dlatego też zadecydowałem o powołaniu nowych i zmianach w już istniejących wydziałach – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Jako przykład podaje Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki, który zostanie podzielony na dwa, bardziej wyspecjalizowane wydziały.

- Pierwszy z nich skupi się tylko i wyłącznie na kulturze oraz na związanym z nią dziedzictwie narodowym. Pracownicy drugiego będą koncentrować się na pracy na rzecz rzeszowskiego sportu i rekreacji. Dzięki temu sprawy kultury oraz sportu, zgodnie z moimi zapowiedziami, zostaną wzmocnione

– tłumaczy prezydent Konrad Fijołek. 

W rzeszowskim urzędzie miasta nie będzie już też Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej. Zastąpi go Wydział Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyk, który będzie miał nową strukturę, złożoną z czterech referatów. Kolejna zmiana to zastąpienie Wydziału Zdrowia, Wydziałem Polityki Społecznej.

Nowa struktura w Urzędzie Miasta Rzeszowa zacznie działać od 1 stycznia 2022 roku. Ogłoszono już konkursy m.in. na nowych dyrektorów wydziałów. Wszystkie oferty znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy