Reklama

Tłumy z całego Podkarpacia na Dniu Otwartym i Targach Pracy na Uniwersytecie Rzeszowskim [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów W środę, 29 marca, na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyły się Dni Otwarte oraz Targi Pracy. Wydarzenie było połączone z 14. Uniwersyteckimi Targami Pracy.

Podczas pierwszego panelu w auli głównej odbyły się spotkania z przedstawicielami Działu Rekrutacji i Karier Studenckich, zostały zaprezentowane oferty stypendialne Uniwersytetu Rzeszowskiego, wymiany studenckie i program Erasmus+, a także spotkanie z Samorządem Studentów UR.


W panelu drugim odbyły się prezentacje oferty kierunków studiów Kolegium Nauk Humanistycznych, Przyrodniczych, Społecznych oraz Medycznych.

Przyszli studenci chętnie rozmawiali z przedstawicielami Działu Rekrutacji i Karier Studenckich, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ponad dwudziestu instytutów, w których można było porozmawiać zarówno ze studentami, jak i pracownikami naukowymi.

Równocześnie odbywały się Uniwersyteckie Targi Pracy. Uczestnicy, poza możliwością zapoznania się z ofertami pracy, propozycjami staży oraz praktyk, mogli wziąć udział w bardzo interesujących szkoleniach i dowiedzieć się o procesie rekrutacji w firmie Deloitte oraz Pratt&Whitney. Ponadto przedstawiono możliwości narzędzia PUE ZUS, a także szczegóły dotyczące wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej – zarówno ze środków krajowych, jak i funduszy europejskich.

Uniwersytet Rzeszowski oferuje aż 60 kierunków studiów. Rekrutacja rusza 29 maja.

Artykuł pochodzi z portalu rzeszow24.info. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy