Reklama

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Potockiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Potockiego  - Zdjęcie główne

ul. Potockiego | foto Google Maps

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Startuje remont ulicy Potockiego w Rzeszowie. Droga zostanie rozbudowana i poszerzona. Inwestycja będzie kosztować blisko 4,2 mln zł.

Ulica Potockiego na rzeszowskim osiedlu Załęże rozbudowana zostanie na odcinku o długości około kilometra. Chodzi o odcinek od zatoki autobusowej przy ul. Potockiego (po prawej stronie) do ul. Jaspisowej.

- Ulica zostanie poszerzona do 6 metrów, wybudowany zostanie chodnik (szerokość 2,2 m),  przykryty zostanie rów biegnący przy drodze. Zadanie obejmie m.in. także przebudowę nawierzchni na ul. Jaspisowej, budowę oświetlenia na odcinku od ul. Ametystowej do końca zatoki autobusowej przy ul. Nefrytowej, przebudowę infrastruktury podziemnej.

- mówi Artur Gernand z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa

Rozbudowa ul. Potockiego będzie kosztować blisko 4,2 mln zł. Umowa z wybranym w przetargu wykonawcą została już podpisana. Teren, na którym inwestycja będzie realizowana, został już przekazany wykonawcy. Zadanie ma być gotowe do końca przyszłego roku.

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy