Reklama

Prezydent Rzeszowa wnioskuje o utworzenie nowych parków i wybiegów dla psów!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Rzeszowa

Prezydent Rzeszowa wnioskuje o utworzenie nowych parków i wybiegów dla psów! - Zdjęcie główne

foto UM Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Dwa nowe parki i wybiegi dla psów - to propozycje Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa. Skierował on już wnioski do Rady Miasta Rzeszowa o zabezpieczenie w budżecie miasta pieniędzy na ten cel.

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, zdaje się, skutecznie chce realizować zapisy swojego programu wyborczego. Włodarz miasta, na najbliższą wtorkową (6 lipca) sesję Rady Miasta, skierował wnioski o zabezpieczenie pieniędzy na utworzenie nowych parków w Rzeszowie, budowę psich wybiegów i zakup nasadzenia wysokich drzew

 

Chcę, aby Rzeszów był miastem przyjaznym mieszkańcom. Wnioski złożone przeze mnie są oparte na propozycjach rzeszowian, zgłoszonych podczas kampanii i ujętych w moim programie.


– mówi Konrad Fijołek.

 

Dwa wnioski do budżetu dotyczą powstania parków kieszonkowych. Pierwszy z nich zlokalizowany będzie w rejonie ul. Króla Augusta i Reymonta, drugi w rejonie ul. Sanockiej i Ustrzyckiej.

Kolejne propozycje dotyczą wprowadzenia do budżetu pieniędzy, które przeznaczone będą na zakup i posadzenie w rzeszowskich parkach wysokich drzew oraz  utworzenie nowych psich wybiegów i parkletów miejskich. 
 
 
Wnioskowane przez prezydenta Konrada Fijołka zmiany budżetowe będą analizowane przez radnych podczas sesji, która odbędzie się we wtorek, 6 lipca. Nie ulega wątpliwości, że nowy prezydent miasta może czuć gwarancję zabezpieczenia takich pieniędzy, bo stoi za nim większość radnych, zrzeszonych w klubie Rozwój Rzeszowa. 

Wcześniej Fijołek przeorganizował ruch wokół rzeszowskiego rynku, wyłączając częśc ulicy Mickiewicza z ruchu pojazdów, poszerzając tym samym powierzchnię deptaków. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy