Reklama

Pożar w wieżowcu! Rodzina straciła wszystko! Apel o pomoc!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: czytelnik

Pożar w wieżowcu! Rodzina straciła wszystko! Apel o pomoc! - Zdjęcie główne

foto czytelnik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów To był okropny poniedziałek dla rodziny Małgorzaty, która w kilka chwil straciła dobytek swojego życia. To jej mieszkanie spłonęło w potężnym pożarze. Chociaż okoliczności pożaru nie są znane, Rada Osiedla Nowe Miasto apeluje o pomoc finansową dla pogorzelców.

W internecie pojawiła się oficjalna zbiórka funduszy na odbudowę spalonego mieszkania. Jej założycielem i koordynatorem jest Kamil Opaliński, członek Rady Osiedla Nowe Miasto.

- Pożar, który wybuchł w mieszkaniu rodziny pani Małgorzaty, strawił wszystko. Jako społeczność osiedla chcemy pomóc im jak najszybciej stanąć na nogi, by mogli wrócić do normalnego życia.

- pisze Kamil Opaliński na stronie zbiórki internetowej.

Zdaniem Opalińskiego mieszkanie trzeba odbudować "od zera". Remontu wymaga cała instalacja gazowa, wodna, elektryczna, grzejniki. Trzeba odnowić ściany podłogi.

- Za zebrane środki zostaną zakupione materiały budowlane i wykończeniowe, a także wszystko co jest potrzebne, do użytku codziennego. Środki zostaną wypłacone bezpośrednio na rachunek bankowy pani Małgorzaty - BEZ POŚREDNIKÓW. 

- czytamy na stronie zbiórki.

Jednocześnie, jak zapewnia Kamil Opaliński, społeczność osiedla Nowe Miasto charytatywnie pomaga pani Małgorzacie w innych formach wsparcia. 

- Kilka osób na bieżąco pracuje nad porządkowaniem mieszkania, pozyskuje środki, sponsorów, fundatorów i inne osoby o dobrym sercu, chcące pomóc.

- mówi Opaliński. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy