Reklama

Nowa oferta Flixbusa. Uruchomiono kolejne połączenia krajowe i zagraniczne z Rzeszowa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Flixbus Media

Nowa oferta Flixbusa. Uruchomiono kolejne połączenia krajowe i zagraniczne z Rzeszowa  - Zdjęcie główne

Flixbus otwiera kolejne połączenia krajowe i zagraniczne z Rzeszowa | foto Flixbus Media

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów FlixBus, oferujący międzymiastowe połączenia autobusowe, ogłosił pełną ofertę na okres wiosenno -letni, w tym również linie sezonowe. W tegorocznej siatce znajduje się ponad 80 kierunków dostępnych bezpośrednio z Rzeszowa, w tym 48 krajowych i 31 zagranicznych miast.

Kalendarz rezerwacyjny FlixBusa jest otwarty aż do 6 listopada, aby ułatwić pasażerom długoterminowe planowanie podróży. Flixbus oferuje połączenia krajowe i zagraniczne.

Przykładowe trasy najciekawszych linii FlixBusa z przystankiem w Rzeszowie: 

  • 1271: Warszawa – Skarżysko-Kamienna – Kielce – Busko-Zdrój – Rzeszów
  • 1391: Toruń – Łódź – Katowice – Kraków – Rzeszów
  • 1255: Lublin – Stalowa Wola – Rzeszów – Kraków – Katowice
  • 1251: Warszawa Okęcie – Rzeszów – Przemyśl – Medyka
  • N1310: Rotterdam – Mainz – Frankfurt – Praga – Kraków – Rzeszów

W ofercie kierunków zagranicznych, dostępnych bezpośrednio z Rzeszowa, znajdziemy również miasta, takie jak: Antwerpia, Bruksela, Drezno, Düsseldorf, Ostrawa, czy Kolonia. Ponadto z Rzeszowa dotrzemy bez przesiadek na lotniska w Warszawie (Okęcie i Modlin), Gdańsku oraz w Berlinie.

Oferta FlixBusa w Polsce

Ze względu na obecną sytuację w Europie część dodatkowych połączeń w ogólnopolskiej siatce została uruchomiona w przyśpieszonym trybie, a firma cały czas prowadzi szereg dodatkowych działań dla wsparcia Ukrainy, m.in. oferując uchodźcom bezpłatne przejazdy.

– Planując tegoroczną siatkę połączeń, zależało nam na tym, aby nie tylko odbudować ofertę sprzed pandemii, ale też wreszcie zaoferować pasażerom nowe możliwości podróży – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich.

– Choć start większości połączeń z wiosenno-letniego kalendarza był zaplanowany na początek kwietnia, to ze względu na wybuch wojny w Ukrainie zdecydowaliśmy się na natychmiastowe uruchomienie części z nich jeszcze w lutym, ze szczególnym uwzględnieniem kursów z przygranicznych miast - uzupełnia. 

W szczycie sezonu liczba linii dostępnych w ramach całej zielonej siatki wyniesie ponad 110. To pozwoli pasażerom na dotarcie do 175 miast w Polsce i 170 w Europie, co daje łącznie niemal 350 dostępnych kierunków. Tegoroczna wiosenno-letnia oferta FlixBusa będzie tym samym o 20%
większa w porównaniu do tego samego okresu z 2019 roku. FlixBus przywraca także bezpośrednie połączenia do Włoch i Chorwacji.

- Biorąc pod uwagę wzmożony ruch migracyjny związany z wojną oraz rosnący ruch turystyczny po pandemii, przy jednoczesnych wysokich cenach paliwa, transport zbiorowy będzie odgrywał jeszcze większą rolę w zapewnieniu wygodnego i przystępnego cenowo środka transportu – zauważa Michał Leman.

– Wierzymy, że największa jak do tej pory oferta FlixBusa w Polsce, będzie odpowiedzią na to zapotrzebowanie i umożliwi łatwe podróże dla każdego. Cieszymy się, że będziemy mogli realizować ten plan z blisko 30 lokalnymi partnerami autobusowymi, z którymi wspólnie przetrwaliśmy czas pandemii i którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierają nas również w niesieniu pomocy osobom dotkniętym wojną w Ukrainie - dodaje.

Biorąc pod uwagę dogodny system przesiadek, rzeczywisty wybór destynacji jest znacznie większy. Listę wszystkich bezpośrednich połączeń wraz z adresami przystanków można łatwo znaleźć na stronie: https://www.flixbus.pl/autobusy/rzeszow

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy