Reklama

Nowa metoda działań policji! Sypią się spore mandaty! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 23 lip 2021 17:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rzeszów Podkarpaccy policjanci mają nową broń do walki z wykroczeniami drogowymi i nie chodzi tu już o standardowe suszarki czy kontrole trzeźwości. Na ulicach Rzeszowa, do wykrywania sprawców wykroczeń drogowych, zaczęto używać drona.

„Czerwone Światło - STOP w Rzeszowie” – to kontynuacja policyjnych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na rzeszowskich drogach. Policjanci ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej wspierani przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej, przy użyciu drona, z góry monitorowali sytuację na ulicach Rzeszowa.

Każdego dnia, policjanci ruchu drogowego starają się zapewnić bezpieczeństwo na rzeszowskich ulicach. Są wszędzie tam, gdzie może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. Funkcjonariusze sprawdzają czy kierowcy jeżdżą zgodnie z obowiązującymi przepisami - w tym, czy stosują się do sygnalizacji świetlnej.

Do walki z piratami drogowymi mundurowi wykorzystują różnego rodzaju narzędzia, w tym policyjnego drona. Wczoraj, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspierani przez policjantów z komendy miejskiej w Rzeszowie, prowadzili na terenie miasta działania pn. „Czerwone Światło - STOP w Rzeszowie”. Z góry monitorowali skrzyżowania i reagowali na przypadki niestosowania się przez kierowców do sygnalizacji świetlnej.

 - Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego drona, funkcjonariusze są w stanie szybko i sprawnie reagować na wszystkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym. Podejmowane działania prowadzone są w jednym celu - aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach Rzeszowa, zarówno kierowców jaki i pieszych.

- informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Podobne akcje na drogach naszego miasta będą kontynuowane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy