Reklama

Przepadł bez śladu. Rzeszowska policja ponawia apel o pomoc!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Przepadł bez śladu. Rzeszowska policja ponawia apel o pomoc! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 25-letniego Mariusza Michalika, ostatnio mieszkającego w Rzeszowie. Zaginiony Mariusz Michalik ostatni raz widziany był we wtorek 5 stycznia 2021 r. przez współlokatora w wynajmowanym mieszkaniu. W środę 6 stycznia około godz. 11, współlokator stwierdził, że zaginionego nie ma w mieszkaniu.

Rzeszowskiej policji wciąż nie udało się odnaleźć zaginionego młodego mężczyzny. Pomimo intensywnych poszukiwań, w które zaangażowane były nie tylko służby, ale także ludność cywilna, nie natrafiono na żaden ślad. 

Na wiosnę w Rzeszowie spekulowano, że Mariusz Michalik był widziany w różnych częściach miasta. Przeglądanie monitoringu i intensyfikacja działań na wskazywanych przez świadków terenie, nie wniosły niczego nowego.

Rysopis:
wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. Na codzień nosi okulary.

Ubiór:
Brak danych

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy