Reklama

Na ulicy Podleśnej w Budziwoju staną 94 latarnie

Opublikowano:
Autor:

Na  ulicy Podleśnej w Budziwoju staną 94 latarnie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Oświetlenie zostanie ustawione na odcinku ok. 4 km, czyli na całej długości ul. Podleśnej, na rzeszowskim osiedlu Budziwój.

Przetarg na wybór wykonawcy tego zadania został już ogłoszony. Wybór firmy odbędzie się w listopadzie. Na realizację inwestycji będzie ona miała 10 miesięcy od daty podpisania umowy.

Oświetlenie zostanie wybudowane na całej długości ulicy ul. Podleśnej w Rzeszowie, czyli od ul. Budziwojskiej do granicy miasta. Długość trasy budowanego oświetlenia to 3828 metrów. W ramach tego zadania przy Podleśnej zostaną zamontowane 94 latarnie. 

- Obiecałem budowę oświetlenia ulicy Podleśnej w czasie kampanii wyborczej, po spotkaniu z mieszkańcami osiedla Budziwój – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. - Teraz czas na realizację tej inwestycji. Została ona wpisana na listę tzw. Kontaktów Osiedlowych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy