Reklama

Licytacje komornicze w Rzeszowie. Co możecie kupić po okazyjnych cenach? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Sprawdź, jakie licytacje komornicze odbędą się w najbliższym czasie w Rzeszowie. Licytowane będą m.in. mieszkania, sprzęt elektroniczny i meble.

Licytacje komornicze to proces sprzedaży przedmiotów, które zostały zajęte przez komornika sądowego w celu zaspokojenia wierzycieli. Komornik jest urzędnikiem sądowym, którego zadaniem jest wyegzekwowanie długów od dłużników na podstawie wyroku lub nakazu zapłaty.

Jeśli dłużnik nie spłaci swojego długu w ustalonym terminie, komornik może podjąć działania, takie jak zajęcie majątku. Zajęte przedmioty mogą być sprzedane na licytacji komorniczej, aby uzyskać środki finansowe na spłatę długu wierzyciela.

Licytacje komornicze są ogłaszane publicznie, a przedmioty wystawiane na sprzedaż są zazwyczaj wartościowe i w dobrym stanie, aby przyciągnąć jak najwięcej kupujących. Przedmioty te mogą obejmować nieruchomości, samochody, sprzęt elektroniczny i meble, a nawet kolekcje sztuki.

Licytacje komornicze są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, którzy mogą wziąć udział, oferując cenę wyższą niż cena wywoławcza. Osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, zostanie zwycięzcą licytacji i stanie się właścicielem przedmiotu.

Artykuł pochodzi z portalu rzeszow24.info. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy