Reklama

Kolejny wieżowiec nad Wisłokiem? Jest pozwolenie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: materiały prasowe inwestora

Kolejny wieżowiec nad Wisłokiem? Jest pozwolenie! - Zdjęcie główne

Olszynki Park | foto materiały prasowe inwestora

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Nad Wisłokiem planuje się budowę kolejnego już w tym miejscu wieżowca. W sąsiedztwie trwającej budowy inwestycji Olszynki Park, planuje się budowę piętnastopiętrowego bloku.

Kilka lat temu Urząd Miasta Rzeszowa wydał pozwolenie na budowę kompleksu Olszynki Park. Jak się okazuje nie tylko tego. W rejonie już budowanej inwestycji, trzeciego najwyższego budynku w Polsce, powstać ma kolejny, sięgający wysokością piętnastego piętra. 

Pozwolenie na budowę zostało wydane w tym samym czasie, kiedy wydano pozwolenie na obecnie powstające budynki. Zakłada ono budowę budynku mieszkalno-usługowego do 15 kondygnacji wysokości.


– mówi Artur Gernand z biura prasowego UM Rzeszowa.

Jak zapewnia Urząd Miasta Rzeszowa nie wiadomo dokładnie jakie plany może mieć inwestor. Wciąż nie opublikowano żadnych planów dewelopera. Wiadomo tyle, że budynek powstać ma w bliskim sąsiedztwie Olszynki Park. 

Olszynki Park będą trzecim najwyższym budynkiem w Polsce. Na stronie inwestora czytamy, że jego wysokośc wyniesie 161 metrów. 
Oprócz kilkuset apartamentowców w skład kompleksu wejdą prestiżowe restauracje i kawiarnie, pełnowymiarowy basen, strefa SPA, strefa fitness i strefa relaksu. 

Przypomnijmy, że oprócz Olszynki Park, przy Moście Zamkowym powstał także kompleks Capital Tower

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy