Reklama

G2A Arena istnieje 5 lat! Zobacz jak świętuje się jubileusz

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urz. Marszałkowski

G2A Arena istnieje 5 lat! Zobacz jak świętuje się jubileusz - Zdjęcie główne

W G2A Arenie odbywa się m.in. Kongres 590 | foto Urz. Marszałkowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów W podrzeszowskiej Jasionce w G2A Arenie trwa Kongres Business Without Limits! Wśród gości są przedstawiciele administracji rządowej oraz goście z zagranicy! Sam obiekt świętuje swoje piąte urodziny. Sprawdź jak wyglądają jubileuszowe dwa dni.

Wiceminister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej Piotr Patkowski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Costantino Panvini Rosati z Leonardo Aircraft Division, Vincent Grivet z Chairman at HbbTV w środę i czwartek (23-24)  czerwca,  jako prelegenci,  wystąpią podczas 8 edycja Kongresu Busienees Without Limits w G2A Arenie w Jasionce pod Rzeszowem.

 8. edycja wydarzenia to bardzo ważny moment dla G2A Arena. W czerwcu 2021 roku świętujemy piątą rocznicę funkcjonowania obiektu. Jubileusz to moment, by zatrzymać się i podsumować dotychczasowe i działania. To też doskonała okazja, by porozmawiać o przyszłości nie tylko obiektu, ale też gospodarki i biznesu w szerszym kontekście.

- mówi Karolina Szpunar, Specjalista ds. Marketingu i PR G2A Areny

 

 

Pokaz dronów, fot. strona www Urz. Marszałkowskiego

 

Kongres rozpoczął się pokazem dronów, po którym goście rozpoczęli zaplanowane w ramach wydarzenia rozmowy.

 

Ten kongres jest pierwszym wydarzeniem zorganizowanym po trudnym okresie pandemii dla gospodarki oraz takich miejsc jak CWK. Pięcioletnia historia tego obiektu udowodniła, jak ważny i potrzebna była to inwestycja dla Podkarpacia - umiejscowiona w gospodarczym centrum regionu. Jest o czym rozmawiać podczas kongresu i jest co świętować

powiedział otwierając spotkanie członek zarządu Stanisław Kruczek.

G2A Arena, fot. Urząd Marszałkowski Woj. Podkarpackiego

8. edycja Kongresu Business Withoout Limits zorganizowana w połączeniu z obchodami jubileuszu 5-lecia CWK, to sztandarowy projekt G2A Arena.

Dwudniowy Kongres Business Without Limits odbywa się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Pierwszy dzień ma formułę hybrydową. Z kolei drugi - jest dostępny wyłącznie w Internecie.

Panelem otwierającym kongres, była debata dotycząca przywództwa w czasie transformacji. Eksperci, prezesi firm, rozmawiali o zarządzaniu pracownikami.

Chcemy podczas ósmej edycji kongresu porozmawiać o tym jaki powinien być teraz lider, jak powinna wyglądać po okresie pandemii praca, bo nauczyliśmy się pracy zdalnej, zarządzania pracownikami podczas takiej pracy. Nie zapominamy też o inteligentnych specjalizacjach województwa

– mówi Kamil Szymański prezes CWK Operator.

 

Wśród panelistów debaty o zarządzaniu był Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Specjał, który mówił, że czas pandemii był trudnym okresem, ale pozwolił wdrożyć wiele nowych rozwiązań:

Ta pandemia wpłynęła pozytywnie na firmę, bo wymusiła inne działania, inne spojrzenie na firmę. Nie przerwaliśmy też ani na jeden dzień działalności. I wykorzystaliśmy ten okres do zweryfikowania naszego biznesu i stworzenia nowych pomysłów

 

– mówił Krzysztof Tokarz.

 

Wśród pozostałych bloków tematycznych kongresu są m.in.: Lotnictwo i Kosmonautyka, Media, Transport, Transformacja Gospodarcza, Smart City. Goście będą rozmawiać o perspektywach rozwoju branży lotniczej czy transportu kolejowego. Eksperci wypowiedzą się na tematy transformacji gospodarczej, klimatycznej i zmianach w branży eventowej. Zaproszeni prelegenci będą też dyskutować na temat lotnictwa bezzałogowego, roli lidera w czasie kryzysu, przyszłości kosmonautyki, mediów internetowych, czy o zmianach zachodzących w społeczeństwie.

W środowy wieczór o godzinie 20:00 odbędzie się uroczysta gala pięciolecia istnienia g2A Areny w Jasionce.

Podczas oficjalnej części uroczystości nastąpi wręczenie statuetki „Teraz Polska” firmie Euro-Eko Sp. z o.o. z Mielca oraz  uhonorowanie statuetkami Promotor Polski 2021: Władysława Ortyla, Wiesława Banacha, prof. Tadeusza Markowskiego. 

W ramach Jubileuszowej Gali G2A Arena dla uczestników Gali jedną z atrakcji jest konkurs matematyczny. Uczestnicy muszą rozwiązać zadanie  matematyczne - podać kwotę, jak znajduje się w słoiku, który będzie umiejscowiony na specjalnie przygotowanym stoisku. Nagrodami w konkursie są vouchery ufundowane przez parterów konkursu. 

Galę uświetnią występy artystyczne. W programie m.in. pokaz akrobatyki powietrznej w wykonaniu Mistrzyni Świata Anny Węklar oraz występ Dziewczęcej Orkiestry Szałamaistek i Mażoretek INCANTO.  Wieczór uświetni koncert zespołu Queen Symfonicznie, aranżację wykona trzydziestu muzyków z orkiestry Alla Vienna.

Dwudniowy Kongres Business Without Limits, którego Partnerem Strategicznym jest Województwo Podkarpackie, odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Na miejscu Centrum Medyczne MEDYK – Partner wydarzenia przygotowało specjalne bramki, które dezynfekują i usuwają wirusy, co więcej na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego umieszczone są dezynfektory powietrza.

W związku z panującymi obostrzeniami i limitem uczestników wydarzeń kongresowych, Kongres Business Without Limits ma formułę hybrydową. Oznacza to, że całość wydarzenia każdy zainteresowany może bezpłatnie i na żywo obejrzeć na stronie wydarzenia: http://businesswithoutlimits.pl/. Ponadto pierwszy dzień Kongresu BWL odbędzie się stacjonarnie w G2A Arena. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy