Reklama

Ciąg dalszy poszukiwań zaginionego 25-latka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook

Ciąg dalszy poszukiwań zaginionego 25-latka - Zdjęcie główne

foto Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Rodzina szuka zaginionego na własną rękę. 16 lutego organizują akcję poszukiwawczą na os. Baranówka, ponieważ z ostatnim sygnałów wynika, że właśnie tam miał iść mężczyzna.

Już dzisiaj (16 lutego) o godz. 11 pod galerią „Nowy Świat” w Rzeszowie odbędzie się trzecia akcja poszukiwawcza, organizowana przez rodzinę zaginionego Mariusza Michalika. Wcześniej rodzina 25-latka organizowała akcję m.in. przy pozostałych galeriach, na „Żwirowni” oraz w innych publicznych miejscach. 


Poszukiwania wciąż trwają i mimo licznych informacji, jakie mieszkańcy przekazują policji, wciąż nie możemy jednoznacznie ustalić, co mogła stać się z zaginionym oraz gdzie dokładnie się znajduję. 

-  Cały czas dochodzą do nas sygnały, że ktoś go widział. Niestety żadne ze zgłoszeń się nie potwierdziło. Nie mamy również podstaw do tego by sądzić, że opuścił Rzeszów. 

- wyjaśnia nadkom. Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Zaginął w styczniu 

Mariusz Michalik był ostatni raz widziany 5 stycznia br. w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. Ostatnią osobą, która miała kontakt z 25-latkiem, był jego współlokator. Poszukiwany wychodził wówczas na zewnątrz zapalić papierowa. Dzień później współlokator stwierdził, że jego kolega nie wrócił do mieszkania.

Do tej pory policja dwukrotnie monitorowała przy użyciu sonaru Zalew na Wisłoku i kąpieliska na Żwirowni. Tuż po zniknięciu 25-latka funkcjonariusze sprawdzili szpitale, noclegownie, izbę wytrzeźwień, dworce i przystanki autobusowe.

Nie natrafiono na jakikolwiek kluczowy ślad.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego Mariusza Michalika można przekazywać policjantom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub dyżurnemu komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy