Reklama

Budowa aquaparku w Rzeszowie. Miasto zakończyło konsultacje, niedługo dowiemy się gdzie powstanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pexels.com

Budowa aquaparku w Rzeszowie. Miasto zakończyło konsultacje, niedługo dowiemy się gdzie powstanie - Zdjęcie główne

O tym, gdzie powstanie rzeszowski aquapark, powinniśmy dowiedzieć się jeszcze w tym roku. | foto pexels.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Niedługo dowiemy się, gdzie powstanie aquapark w Rzeszowie i w jakiej technologii zostanie wybudowany. Właśnie zakończyły się konsultacje dotyczące inwestycji.

W konsultacjach wzięło udział 13 firm projektowych, wykonawczych i finansowych. Miejscy urzędnicy pytali o podstawowe informacje dotyczące budowy w Rzeszowie aquaparku.

"Firmy wykonawcze mogły przekazać informacje dotyczące najnowszych tendencji i rozwiązań stosowanych przy tego typu przedsięwzięciach, z zakresu zastosowania np. odnawialnych źródeł energii. Biura projektowe mogły podzielić się wiedzą na temat lokalizacji a instytucje finansowe o możliwościach, sposobach i formach finansowania przedsięwzięcia" - czytamy w komunikacie przygotowanym przez biuro prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa. 

- W tej chwili informacje, które uzyskaliśmy są przez nas analizowane. Jeszcze w tym roku chcemy podjąć decyzję, gdzie aquapark będzie mógł być zlokalizowany, w jakiej technologii będzie wybudowany i co do sposobu finansowania –

mówi Dariusz Urbanik, zastępca prezydenta Rzeszowa.

Następny krok to konsultacje w oparciu o konkretne rozwiązania jakie podejmie miasto. Na dokumentację projektową dotyczącą budowy w Rzeszowie aquaparku w przyszłorocznym budżecie zarezerwowano 3,5 mln zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy