Reklama

Anna Skiba w klubie Fijołka. Polska 2050 Szymona Hołowni zrywa z nią współpracę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Bukała/ Urząd Miasta Rzeszowa

Anna Skiba w klubie Fijołka. Polska 2050 Szymona Hołowni zrywa z nią współpracę - Zdjęcie główne

Anna Skiba w klubie Fijołka. Polska 2050 zrywa z nią współpracę | foto Grzegorz Bukała/ Urząd Miasta Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rzeszów Anna Skiba radną Rzeszowa jest od 6 lipca bieżącego roku. Uzupełniła mandat po Konradzie Fijołku. Do niedawna działała jako radna niezrzeszona. Od wczoraj jest w klubie Rozwój Rzeszowa, utworzonym przez dzisiejszego prezydenta Konrada Fijołka. Chwilę po obwieszczeniu tej decyzji zarząd Polski 2050 Szymona Hołownii podjął decyzję o zerwaniu z nią współpracy.

- W związku z przystąpieniem radnej Anny Skiby do klubu Rozwój Rzeszowa, oświadczamy, że z dniem dzisiejszym rezygnujemy ze współpracy z panią Anną Skibą - czytamy w oświadczeniu Polski 2050 Szymona Hołowni. 

Lakoniczne oświadczenie pojawiło się kilka godzin po zakończeniu sesji Rady Miasta Rzeszowa, podczas której Anna Skiba obwieściła wstąpienie do prezydenckiego klubu Rozwój Rzeszowa. 

- Dziękuje Ruchowi 2050 za dotychczasową współpracę i mogę wyrazić jedynie zadowolenie, że podkarpaccy działacze sami podjęli się dalszej budowy struktur. Wsparcie przeze mnie miejskiego klubu Konrada Fijołka stanowi problem dla Ruchu 2050 to naturalnym stanowiskiem jest rezygnacja z dalszej współpracy - napisała w mediach społecznościowych Anna Skiba.

Wcześniej Skiba należała do Nowoczesnej, z której zrezygnowała w 2018 roku oraz do Wiosny Roberta Biedronia, gdzie z pierwszego miejsca na liście walczyła o mandat posła do europarlamentu.

W partii Szymona Hołowni była niewiele ponad rok, reprezentując ją w rozmowach koalicyjnych podczas kampanii wyborczej Konrada Fijołka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy