Reklama

Zaglądamy do portfeli miejskich i powiatowych komendantów straży pożarnej na Podkarpaciu. Jakie mają oszczędności oraz na co brali pożyczki? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Który komendant straży pożarnej na Podkarpaciu ma największe oszczędności? Kto wziął kredyt w złotówkach, a kto we frankach? Sprawdzamy oświadczenia majątkowe za rok 2021 lokalnych szefów straży w naszym województwie.

Komendanci struktur wojewódzkich, a także powiatowych muszą publikować oświadczenia majątkowe. Błąd w oświadczeniu finansowym może być brzemienny w skutki i prowadzić do kary finansowej, utraty stanowiska, a nawet prokuratorskich zarzutów. Obowiązek składania oświadczeń to sposób na walkę z korupcją. To informacja o stanie majątku, którą przedstawiciele niektórych zawodów muszą składać co roku.

  • parlamentarzyści,
  • sędziowie, prokuratorzy,
  • żołnierze, policjanci, funkcjonariusze ABW, AW, CBA, SKW, SWW, Straży Granicznej Państwowej Straży Pożarnej,
  • pracownicy urzędów skarbowych,
  • komornicy sądowi.
 

Oświadczenia majątkowe muszą też składać samorządowcy. Na początek sprawdzamy jaki posiadają majątek i ile zarobili komendanci powiatowi oraz miejscy policji na Podkarpaciu. Są tam krezusi, którzy mają sporo oszczędności i to nie tylko w złotówkach. Nieruchomości, działki rolne, dotacje, a także dochody z innych działalności. Oczywiście nie wszyscy mają tak dużo treści w swoim zeznaniu podatkowym. Poznaj szczegóły w naszej galerii zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy