Reklama

Zabytkowe samochody i motocykle na I Gorzyckich RetroTłokach. Zobacz te cudeńka [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Po raz pierwszy w Gorzycach odbył się zlot zabytkowych samochodów i motocykli RetroTłoki. W imprezie wzięło udział około 100 pojazdów. Zobaczcie zdjęcia.

Prawdziwą perełką zlotu Gorzyckie RetroTłoki był polski motocykl z 1933 roku – Sokół 1000. Jego właściciel Łukasz Dutka otrzymał puchar i zestaw nagród ufundowany przez Urząd Gminy Gorzyce i Federal Mogul Sp. z o.o. Oryginalny puchar-tłok za "Najstarszy Samochód" trafił do Andrzeja Zemburzuskiego właściciela Forda GP z 1941. Najdalszą trasę na zlot pokonał Stanisław Kaczorowski właściciel pięknego Moskiwcza 407 z 1961 roku, który przyjechał do Gorzyc aż z Aleksandrowa koło Biłgoraja.

Komisja konkursowa wybrała również najładniejsze pojazdy. Zestaw nagród i puchar-tłok za "Najładniejszy Polski Samochód" otrzymała Iwona Sobiło właścicielka FSO Syreny Laminat z 1957 roku. "Najładniejszy Polski Motocykl" tegorocznego zlotu to SHL M04 Stanisława Góreckiego. "Najładniejszy Zagraniczny Samochód" należy do Małgorzaty Chciuk właścicielki Chevroleta Camaro z 1972 roku, "Najładniejszy Zagraniczny Motocykl" – Jawa z 1962 roku Piotra Chyły. "Samochodem Zlotu" została wybrana Lancia z 1965 roku należąca do Marka Gutki, nagrodę za Motocykl Zlotu – Sokół 1000 M111 model z 1936 roku odebrał Zbigniew Janik.

- Już teraz mogę zaprosić na kolejny zlot, który odbędzie się w 2023 roku - zachęca wójt gminy Gorzyce, Leszek Surdy.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz oryginalne puchary-tłoki, które są produkowane w Federal Mogul Sp z o.o.

Zobaczcie zdjęcia ze zlotu w Gorzycach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy