Reklama

Wielkie ćwiczenia policjantów na poligonie w Nowej Dębie. Szkoliło się 500 funkcjonariuszy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Przez tydzień Ośrodek Szkolenia Poligonowego w Nowej Dębie był miejscem, gdzie swoje umiejętności podnosili policjanci. 500 osób doskonaliło się w zakresie działań pościgowych. Zobaczcie zdjęcia.

Policjanci w Nowej Dębie dokończyli projekt realizowany przez sztab Komendy Głównej Policji o nazwie "Szkolenie funkcjonariuszy Policji w zakresie prowadzenia działań pościgowych". Tym razem przez tydzień na poligonie w Nowej Dębie przebywało 500 funkcjonariuszy z różnych stron Polski.

Obecni byli mundurowi z Białegostoku, Rzeszowa, Kielc, Radomia, Płocka oraz Krakowa. Organizatorzy ćwiczenia przygotowali dla policjantów kilkanaście epizodów, a wśród nich: pościg za uzbrojonymi przestępcami, działania zmierzające do zatrzymania sprawców przestępstw, bójka kiboli. Policjanci mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności związanych z posługiwaniem się mapami przyrządami nawigacyjnymi oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak dron, kamery termowizyjne i noktowizory. Były także ćwiczenia z prowadzenia działań z wykorzystaniem śmigłowca Mi-8 Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP.

Zobaczcie zdjęcia z ćwiczeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy