Reklama

Wspaniałe występy młodzieży z Podkarpacia w THE VOICE KIDS! Jury wzruszył KAMIL JACHYRA [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Sobotni wieczór podczas "Przesłuchań w ciemno" w The Voice Kids należał do czwórki z Podkarpacia. Kamil Jachyra z Mielca, Tomek Nowak z Rzeszowa oraz Marysia i Julia Błaszczyk z Krosno awansowali do kolejnego etapu.

To właśnie w The Voice Kids odkryto Roksanę Węgiel z Jasła, która potem została wybrana reprezentantką Polski na konkursie eurowizyjnym. Eurowizję Junior 2018 wygrała z piosenką "Anyone I Want to Be". Teraz czekaliśmy z niecierpliwością na występy czwórki z Podkarpacia w ostatnim odcinku "Przesłuchań w ciemno" czwartej edycji tego muzycznego show.

Kamil Jachyra z Mielca swoim wykonaniem utworu "Dancing On My Own", a także wyznaniem wzruszył jury!

- Koledzy zaczęli się po prostu ode mnie odwracać ze względu na to, że śpiewam, nie wiem dlaczego. Przyszedłem do tego programu, żeby pokazać innym, że warto dążyć do celu i warto spełniać marzenia.

- powiedział.

Na szczęście młody wokalista ma wsparcie ze strony rodziców.

- Kamil spotkał się z hejtem, był wyzywany i został sam przeciwko tak zwanemu, całemu światu w szkole.

- mówiła mama Dagmara.

Muzyka jest dla niego pasją i pokazał, że ma talent. Wszystkie trzy fotele odwrócone, a Kamil zdecydował, że będzie kontynuował swoją przygodę w show w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

W The Voice Kids mamy także siostry z Krosna. Młodsza Marysia Błaszczyk swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w wieku 8 lat (teraz ma 10 lat) występując na scenie, która od razu stała się jej wielką miłością. Jej największą pasją jest muzyka oraz aktorstwo. Uczy się w Ogólnokształcące Szkole Muzycznej w Krośnie w klasie Skrzypiec i Fortepianu. Swoje zdolności wokalno-aktorskie doskonali w Studio Piosenki Swing w Krośnie. Zaśpiewała piosenkę Ewy Farny "Cicho". Odwrócił się Dawid Kwiatkowski i to do jego drużyny trafiła krośnianka.

Z kolei Julia ma 14 lat i jest uczennicą klasy Fortepianu w Ogólnokształcące Szkole Muzycznej w Krośnie. Kocha scenę, taniec, muzykę, która jak sama twierdzi jest jej największym przyjacielem. Tak jak siostra doskonali swój warsztat w Studiu Piosenki Swing. Podczas "Przesłuchań w ciemno" wykonała piosenkę duetu Ariana Grande i Justin Bieber "Stuck with U". To wykonanie spodobało się Tomsonowi i Baronowi. Właśnie do tej drużyny trafiła Julia.

Do kolejnego etapu trafił także Tomasz Nowak z Rzeszowa. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 6 lat. Właśnie wtedy rozpoczął naukę gry na pianinie i lekcje śpiewu w Rzeszowskim Domu Kultury. W wieku 7 lat został przyjęty do chóru chłopięco-męskiego, w którym działa do dziś. Od roku uczęszcza na zajęcia gry na perkusji. Oprócz śpiewu interesuje się aranżacją dźwięku. Tomek wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy