Reklama

W Rzeszowie ma korzenie. Wygra The Voice Kids? [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

W Rzeszowie ma korzenie. Wygra The Voice Kids? [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-letnia Natalia Kawalec w najbliższą sobotę, 22 lutego, będzie walczyć o tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Choć urodziła się i wychowuje w Chicago, to jej rodzice pochodzą z Rzeszowa. I bardzo dbają, by Natalia czuła się w Polsce, jak w domu.

W ostatnie wakacje, jak co roku, przyjechała z USA do Polski, Wtedy też odbywały się precastingi do kolejnej edycji "The Voice Kids" - programu muzycznego emitowanego w TVP2. Nie zastanawiała się długo. Zgłosiła swój udział i tak, krok po kroku, już na wizji dotarła do finału.

- Łzy, ale też niedowierzanie, że jestem w finale, chyba parę sekund minęło zanim dotarło to do mnie. Zresztą moja reakcja sama mówi za siebie! Jestem bardzo szczęśliwa, że przeszłam dalej i będę mogła zaśpiewać dla Was w finale! (...) Dziękuję Cleo za tę szanse i za zaufanie, że moja przygoda w tym programie jeszcze trwa

- pisała na swoim profilu na Facebooku.

Natalię zobaczymy 22 lutego w TVP2. Program finałowy startuje o godzinie 20.05. W tym odcinku każdy z finalistów zaprezentuje autorski singiel. O ścisły finał będzie walczyć jedna osoba z każdej z drużyn. Trójka wykonawców przejdzie do ostatecznego etapu, gdzie o tym, kto ma najlepszy głos w Polsce, zdecydują widzowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE