Reklama

Wojsko Polskie: apelujemy o niepublikowanie w internecie zdjęć i filmów transportów wojskowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: MON

Wojsko Polskie: apelujemy o niepublikowanie w internecie zdjęć i filmów transportów wojskowych  - Zdjęcie główne

Apel o niepublikowanie zdjęć transportów wojskowych | foto MON

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Dowództwo Sił Zbrojnych apeluje o nierozpowszechnianie w mediach społecznościowych zdjęć i filmów z przejazdów transportów wojskowych.

W wielu częściach kraju przemieszczają się kolumny ze sprzętem wojskowym. Stanowią one niezwykłe zainteresowanie. Dowództwo Sił Zbrojnych apeluje jednak, żeby nie publikować zdjęć i nagrań tych transportów.

- Sztab Generalny Wojska Polskiego apeluje do Polaków o nieudostępnianie filmów, zdjęć oraz dzielenie się danymi na temat ruchu wojsk. Takie zachowanie może ułatwić wnikliwym analitykom dostęp do treści o działaniach Wojska Polskiego. Cisza służy powodzeniu operacji. Chrońmy nasze dane, zwłaszcza w obecnej sytuacji - czytamy w komunikacie Dowództwa Sił Zbrojnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy