Reklama

Wieczór wspomnień w tarnobrzeskiej FRAM Wozowni. Za nami Gala Przyjaciół Studia Tańca i Ruchu FRAM [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Gala Przyjaciół Wozowni w Tarnobrzegu odbyła się w piątkowy wieczór. Zobaczcie, kto został wyróżniony przez FRAM, było mnóstwo występów tanecznych, a także tort urodzinowy i dobra zabawa.

Zespół taneczny FRAM w Tarnobrzegu został założony przez Jadwigę Chmielowiec w 1985 roku i od początku swojej działalności był związany z ówczesnym Wojewódzkim Domem Kultury w Tarnobrzegu - potem Tarnobrzeskuim Domem Kultury. Grupa od kilku lat ma swoje własne miejsce na mapie miasta - jest to FRAM Wozownia w Parku Dzikowskim. To tam kilkanaście grup doskonali swoją sztukę tańca - blisko 200 osób. Głównym opiekunem jest Dariusz Chmielowiec

Piątkowa Gala Przyjaciół Wozowni była z kolei idealną okazją do tego aby podziękować tym wszystkim, którzy pomagali przez lata przy tworzeniu FRAM-u. Były zatem występy obecnych i dawnych tancerek grupy, dyplomy, urodzinowy tort, bo minęły już dwa lata od przeprowadzki Studia do Parku Dzikowskiego.

Zobaczcie piękne ujęcia autorstwa Mariusza Dyszlewskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy