Reklama

Spotkanie opłatkowe w Tarnobrzegu. - Ponownie się widzimy w tak licznym gronie po dwóch latach przerwy - mówił prezydenta miasta Dariusz Bożek [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Dwa lata przerwy i ponownie odbyło się spotkanie opłatkowe w Tarnobrzegu. W Tarnobrzeskim Domu Kultury zebrali się przedstawiciele samorządu, goście z sąsiednich miast oraz gmin, duchowni, biskup sandomierski ksiądz Krzysztof Nitkiewicz oraz działacze lokalnych stowarzyszeń i klubów sportowych. Zobaczcie zdjęcia.

Samorządowcy, dyrektorzy i kierownicy instytucji miejskich, duchowieństwo, przedstawiciele przedszkoli, szkół, organizacji, stowarzyszeń uczestniczyli we wtorek w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Urząd Miasta Tarnobrzega. Zgromadzeni w sali widowiskowej TDK-u obejrzeli program artystyczny zaprezentowany przez dzieci i młodzież ze studia piosenki. Dalsza część odbyła się już w sali kameralnej, a tam były życzenia oraz rozmowy o planach na przyszłość.

Wszystkim zebranym życzenia złożył prezydent Tarnobrzega - Dariusz Bożek. - Ostatni raz spotkaliśmy się w 2020 roku. Omawialiśmy plany na przyszłość, a potem była pandemia i wojna tak blisko naszej granicy, na Ukrainie. Mamy nadzieję, że już wkrótce Ukraina wygra i w tej części Europy zapanuje pokój oraz spokój. Mam nadzieję, że rok 2023 będzie czasem nadziei i zmiany na lepsze, zgody, miłości oraz tego, że zobaczymy obok drugiego człowieka. Zapomnijmy o tym wszystkim, co nas dzieli, a zobaczmy to co nas łączy.

O planach na przyszłość dużo mówiła wicemarszałek województwa podkarpackiego Ewa Draus: - Podkarpacie ma przed sobą nowe możliwości. Z Unii Europejskiej mamy otrzymać ponad dwa miliardy euro na nowe inwestycje i rozwój. Już teraz planujemy, tworzymy dokumenty i szykujemy nowe inwestycje, także w Tarnobrzegu.

Zobaczcie zdjęcia ze spotkania opłatkowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy