Reklama

Samochody i naczepy do kupienia na Podkarpaciu. Sprawdź, co możesz zdobyć za okazyjną cenę na licytacjach od komorników [ZDJĘCIA, NOWE OFERTY]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Od komorników można zakupić nie tylko domy, ale także i samochody. Sprawdzamy najnowsze oferty licytacji komorniczych w naszym województwie. Zobaczcie, co możecie zakupić na licytacjach komorniczych i to za małe pieniądze. Auto za połowę jego wartości? Tak to jest możliwe.

Samochody z windykacji komorniczej są bardzo atrakcyjne cenowo, zdarza się, że możemy kupić wymarzony model nawet za połowę jego faktycznej wartości. Tak, to jest możliwe. Wszystkie zebrane przez nas oferty pochodzą z portalu licytacje.komornik.pl.

Samochód od komornika może kupić każdy, kto pojawi się w danym miejscu i o danej godzinie oraz ma przy sobie dowód osobisty - nie trzeba spełniać żadnych konkretnych warunków, czy też zgłaszać wcześniej swojego uczestnictwa w licytacji komorniczej samochodów. Samochodu z windykacji komorniczej nie może licytować:

  • komornik,
  • dłużnik,
  • bliscy dłużnika oraz komornika (małżonek, dzieci, rodzice, rodzeństwo),
  • osoby, które są na licytacji w związku z pełnionym urzędem,
  • osoby opieszałe (takie, które wygrały w przeszłości inną aukcję i nie zapłaciły należnej sumy, a następnie chcą wziąć udział w kolejnej licytacji).
 

Żeby licytacja komornicza samochodu doszła do skutku, muszą brać w niej udział co najmniej dwie osoby. Uczestnicy muszą wpłacić wadium (10 procent wartości auta). To jest zabezpieczenie, że osoba, która wygra licytację, faktycznie zapłaci za samochód. Okazja? Pojazdy z windykacji komorniczej są bardzo atrakcyjne cenowo. Możemy kupić wymarzony model nawet za połowę jego faktycznej wartości, a dodatkowo pojazd nie jest obciążony żadnymi zobowiązaniami finansowymi. Auto od komornika można w bardzo prosty sposób odsprzedać - bez konieczności zarejestrowania wcześniej pojazdu na siebie.

Zobaczcie nowe licytacje komornicze na Podkarpaciu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy