Reklama

Ruszyła I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo z perspektywy praktyki, nauki i edukacji" w Tarnobrzegu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Ruszyła I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo z perspektywy praktyki, nauki i edukacji" w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Rozpoczęło się ważne wydarzenie naukowe w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Jest to Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pielęgniarstwo z perspektywy praktyki, nauki i edukacji".

W Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu rozpoczęła się I Konferencja Naukowo-Szkoleniową oraz Konferencja Studencka "Pielęgniarstwo z perspektywy praktyki, nauki i edukacji". Celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych. Nie zabraknie dyskusji o perspektywach i kierunkach współczesnych zmian w edukacji i praktyce pielęgniarskiej w przestrzeni lokalnej i krajowej.

Wydarzenie podzielone jest na różne sesje tematyczne i studenckie. Ponad 200 autorów prezentuje swoje przemówienia i prezentacje. Konferencja odbywa się w on-line na platformie MS Teams. 

Korso24.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy