Reklama

Inauguracja roku akademickiego w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Nowy kierunek i ambitne plany na przyszłość [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie To już 22. rok istnienia Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Tym razem aż 400 studentów rozpoczęło naukę w tej placówce. Zobaczcie zdjęcia z uroczystego rozpoczęcia roku akademickiego.

W czwartek odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Rektor szkoły dr hab. Anna Szylar wskazała na to, że rok akademicki 2022/2023 przynosi kilka nowości.

- Mamy sporo nowości. Przede wszystkim są zmiany w struktorze organizacyjnej uczelni, bo powstał kolejny wydział. Oprócz Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych oraz Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych od 1 października 2022 roku działa Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. - wskazuje rektor Państwowej Uczelni Zawodowej.

Ogółem w szkole jest 400 nowych studentów. Ogółem jest to ponad 1000 żaków na dziewięciu kierunkach. Nowy kierunek to ratownictwo medyczne. Dodatkowo dr hab. Anna Szylar przekazała dobrą informację. Już trwają prace nad powstaniem nowego budynku PUZ. Przy ulicy Sienkiewicza ma mieć swoją siedzibę Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. - Będą tam sale dydaktyczne, zaplecze sportowe. Mam nadzieję, że za kilka lat otworzymy ten nowoczesny obiekt - dodała.

Mamy dla was dużo zdjęć z rozpoczęcia roku akademickiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy