reklama

Ruszyła budowa stacji narciarskiej w Wańkowej. To będzie świetne miejsce dla fanów sportów zimowych

Opublikowano:
Autor: Asia Paś

Ruszyła budowa stacji narciarskiej w Wańkowej. To będzie świetne miejsce dla fanów sportów zimowych - Zdjęcie główne
Autor: Gmina Olszanica | Opis: Wizualizacja stoku w Wańkowej

reklama
Udostępnij na:
Facebook
PodkarpacieW Wańkowej powstaje Centrum Turystyki Aktywnej i Sportu "Bieszczad-ski". Na takie miejsce czekają fani narciarstwa oraz snowboardu z Podkarpacia i nie tylko.
reklama

Wańkowa koło Olszanicy (powiat leski) stanie się kolejnym w regionie  miejscem dla miłośników białego szaleństwa i nie tylko. Ruszyła budowa kompleksu Centrum Turystyki Aktywnej i Sportu "Bieszczad-ski" Wańkowa. Projekt przewiduje budowę 4-osobowej kolejki krzesełkowej, wyciągu talerzykowatego, systemu naśnieżania, monitoringu oraz bydynków obsługi górnej i dolnej stacji. 


reklama

Powstanie wielofunkcyjny budynek użyteczności publicznej z restauracją, tarasem widokowym, zapleczem sanitarnym oraz wypożyczalnią sprzętu. Zaś w budynku starej szkoły w Wańkowej mieścić się będzie ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z 47 miejscami. (...) DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo