Reklama

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny w Radzie Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Lucjusz Nadbereżny

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny w Radzie Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny - Zdjęcie główne

Lucjusz Nadbereżny | foto FB Lucjusz Nadbereżny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie To już oficjalnie. Prezydent Stalowej Woli - Lucjusz Nadbereżny został nowym członkiem Rady Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że urzędujący prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny został powołany do Rady Nadzorczej PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. w dniu 28 stycznia 2022 roku. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jest największą polską spółką, której działalność polega przede wszystkim na poszukiwaniu złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz wydobywaniu tych surowców. Nie realizuje swojej działalności wyłącznie na terenie Polski, lecz także w Niemczech, w Czechach, a także w Libii czy Pakistanie. Głównym akcjonariuszem spółki, jak w przypadku wszystkich dużych spółek zajmujących się przemysłem paliwowo-surowcowym, metalurgicznym bądź chemicznym, jest Skarb Państwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy