Reklama

Poznaj dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Czy znasz dzielnicowych pracujących w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu? Jakie cele wyznaczyli sobie mundurowi? Podpowiadamy i prezentujemy wszystkich mundurowych.

Funkcje kierownika rewiru dzielnicowych w Tarnobrzegu pełni Sławomir Stępień. Miasto zostało podzielone na 10 rejonów, za porządek w każdym z nich odpowiada dany przedstawiciel służb mundurowych. 

W galerii znajdziesz zdjęcia dzielnicowych. Każdy z nich przedstawił swój priorytetowy plan działania, który ma zrealizować do końca 2022 roku. 

Do zadań dzielnicowego należą takie obowiązki jak np. walka z przemocą domową, osiedlowym chuligaństwem i dbanie o przestrzeganie porządku na osiedlach (np. ciszy nocnej) oraz udzielanie informacji prawnych. Dzielnicowego wyznacza kierownik rewiru dzielnicowych. Dzielnicowy to funkcjonariusz policji pionu prewencji, zazwyczaj w stopniu od posterunkowego do aspiranta sztabowego. Prowadzi rozpoznanie w wyznaczonym rejonie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy