Reklama

Oszczędności w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Wyłączono saunę, jacuzzi i bicze wodne!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: MOSiR Tarnobrzeg

Oszczędności w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Wyłączono saunę, jacuzzi i bicze wodne! - Zdjęcie główne

Na basenie w Tarnobrzegu zamknięte zostaną jacuzzi oraz sauna. | foto MOSiR Tarnobrzeg

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Kryzys energetyczny, wysokie ceny prądu oraz gazu, sprawiają że nie tylko indywidualni odbiorcy muszą szukać oszczędności. Okazuje się, że "polityka zaciskania pasa" jest konieczna również w miejskich instytucjach, takich jak Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Pisaliśmy już wiele razy o tym, że najbliższe miesiące będą dla wszystkich bardzo trudne. Wysokie ceny prądu sprawiają, że w wielu podkarpackich miastach, w tym także i w Tarnobrzegu, wyłączonych będzie wiele ulicznych lamp, nie będzie oświetlonych budynków, a także konieczne jest zrezygnowanie z świątecznych iluminacji. Tym razem okazuje się, że oszczędności będą konieczne również w obiektach prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Napisał o tym "Tygodnik Nadwiślański".

W okresie jesienno-zimowym na basen kryty przychodzi mnóstwo miłośników sauny. W tym sezonie będą musieli sobie znaleźć inne miejsce, bo sauna, jacuzzi, bicze wodne oraz zjeżdżalnia zostają wyłączone z użytkowania! - To wszystko spowodowane jest oszczędnościami. Oczywiście nikt nie ma zamiaru zamykać krytego basenu z którego korzysta mnóstwo osób, w tym przede wszystkim młodzież w wieku szkolnym - zaznacza Joanna Rybczyńska z Biura Promocji i Współpracy z Mediami Urzędu Miasta w Tarnobrzegu.

To nie są wszystkie zmiany dotyczące obiektów sportowych. Osoby oraz organizacje korzystające z "Orlików" i szkolnych sal gimnastycznych po zmroku, kiedy uruchomione zostanie sztuczne oświetlenie, będą musiały opłacić koszty energii i ogrzewania. Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji w tej kwestii.

Do sprawy będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy