Reklama

Nowy-stary przeor Klasztoru Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu. Zobacz zdjęcia z uroczystej mszy świętej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Klasztor Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu ma nowego-starego przeora. Przez kolejne trzy lata ten urząd będzie piastował ojciec Karol Wielgosz. Zobacz zdjęcia z piątkowych uroczystości.

27 maja miała miejsce instalacja ojca Karola Wielgosza OP na urząd przeora konwentu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu. Będzie to jego druga kadencja, która trwa trzy lata. Przeor-elekt złożył na ręce ojca Prowincjała Łukasza Wiśniewskiego OP i w obecności braci wyznanie wiary.

Ojciec Karol Wielgosz - urodzony w 1979 roku w Bytomiu – dominikanin, pracował jako duszpasterz: w Tarnobrzegu, na Trynidadzie i Tobago, w Katowicach, Krakowie, był kapelanem mniszek dominikańskich w Świętej Annie, przeor klasztoru i proboszcz parafii w Tarnobrzegu. Do Zakonu Kaznodziejskiego wstąpił w 1998 roku. Śluby wieczyste złożył w 2004 roku, a rok później otrzymał święcenia kapłańskie.

Zobacz zdjęcia z instalacji ojca Karola Wielgosza na urząd przeora konwentu Wniebowzięcia NMP w Tarnobrzegu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy