Reklama

Nowe oferty pracy w Tarnobrzegu, Mielcu, Sanoku, Kolbuszowej oraz Rzeszowie. Możesz zarobić nawet ponad 5 tysięcy złotych brutto na miesiąc. Szukają kierowców, fizjoterapeutów, a także pracowników na budowę S19

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Województwo podkarpackie jest niestety na końcu tabeli prezentującej stopę bezrobocia. Sprawdzamy zatem w jakich zawodach masz szansę znaleźć zatrudnienie, a także kto obecnie szuka pracowników.

W styczniu 2023 roku stopa bezrobocia wzrosła do 5,5 z 5,2 proc. w grudniu 2022 roku - wynika z szacunków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Pod koniec minionego miesiąca w urzędach pracy zarejestrowanych było 858,7 tys. bezrobotnych. Tym samym bez pracy pozostawało o 68,4 tys. mniej osób niż przed rokiem. Teraz trzeba poczekać na szczegółowe dane z wszystkich województw.

Kierowcy ciężarówek i TIR-ów, pielęgniarki i położne oraz psycholodzy i psychoterapeuci – to najbardziej deficytowe grupa zawodowe w Polsce – z niedoborem kandydatów notowanym w największej liczbie powiatów w kraju. To dane z najnowszego Barometru Zawodów opublikowanego przez "Rzeczpospolitą". 

Z kolei firma Hays Poland przygotowała dla Business Insider Polska top 10 najbardziej pożądanych zawodów 2023 roku. Mamy tam: analityków i inżynierów danych; osoby odpowiedzialne za zarządzanie aktywami przedsiębiorstw; osoby odpowiedzialne za analizę i prowadzenie badań klinicznych; CX manager; specjalistów do spraw oprogramowania; kontrolerów finansowych, księgowych do spraw podatków; czy też specjalistów do spraw automatyzacji w przemyśle.

KOGO SZUKAJĄ NA PODKARPACIU?

Sprawdziliśmy najnowsze oferty pracy na Podkarpaciu. Tradycyjnie już jest bardzo dużo ofert dla kierowców, psychologów, fizjoterapeutów. Poszukiwani są również pracownicy do budowy trasy S19 Rzeszów Południe-Babica. Poznaj szczegóły w naszej galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy