Reklama

Nowa Dęba ozdobiona skromnie, ale z klasą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Na nowodębskich ulicach pojawiły się ozdoby świąteczne.

Drenaż, jakiego dokonał koronawirus w budżecie miasta i gminy spowodował, że samorządowcy szukają oszczędności tam, gdzie tylko można ich dokonać. "Ofiarą" oszczędności padły tegoroczne ozdoby świąteczne, efektem czego ulice Nowej Dęby są w tym roku skromnie ozdobione. 

- Zamontowaliśmy ozdoby słupowe, 13 wynajętych sztuk, na ul. Jana Pawła II, podobnie na słupach wzdłuż ul. Krasickiego. Na placu mjra Jana Gryczmana zostały zamontowane dwie sztuki: drzewko ledowe i bańka z przejściem, nie ma ubiegłorocznej ozdoby: prezentu z przejściem.

- informuje Alicja Rydzik z nowodębskiego magistratu.

- To nie była łatwa decyzja, ale mając do wyboru cięcia w kluczowych sferach funkcjonowania społeczno-gospodarczego, a te związane z estetyką i ozdobami, wybór był dla mnie jasny. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja się polepszy.

- mówi burmistrz Wiesław Ordon.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy