Reklama

Możesz pracować na budowie albo w zakładzie karnym. Oto oferty pracy z Podkarpacia za ponad 5 tysięcy złotych brutto [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Na stronach internetowych urzędów pracy na Podkarpaciu jest mnóstwo ofert zatrudnienia. Postanowiliśmy wybrać te w których proponuje się nowym pracownikom zarobki powyżej pięciu tysięcy złotych brutto. Zobaczcie zatem, kto oferuje takie pieniądze.

Według najnowszych danych Głónego Urzędu Statystycznego na koniec sierpnia bezrobocie w Polsce wyniosło 4,8 proc. wobec 4,9 w lipcu. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy wyniosła w sierpniu 806,9 tys.

Jak wygląda sytuacja w poszczególnych regionach? Zdecydowanie najlepiej w województwie wielkopolskim, gdzie bezrobocie wyniosło 2,7 proc. W pozostałych województwach wygląda to następująco: dolnośląskie- 4,3 proc., kujawsko- pomorskie- 6,8 proc., lubelskie- 6,5 proc., lubuskie- 4,1 proc., łódzkie- 5,2 proc., małopolskie- 4,1 proc., mazowieckie- 4,2 proc., opolskie- 5,6 proc., podkarpackie- 7,3 proc., podlaskie- 6,4 proc., pomorskie- 4,4 proc., śląskie- 3,7 proc., świętokrzyskie- 6,5 proc., warmińsko- mazurskie- 7,6 proc., wielkopolskie- 2,7 proc., zachodniopomorskie- 6,3 proc. Na Podkarpaciu w urzędach pracy zarejestrowanych jest 68638 mieszkańców (w tym 37503 kobiet).

Jeśli chcesz zmienić pracę, albo szukasz zatrudnienia to zebraliśmy najciekawsze oferty z urzędów pracy na Podkarpaciu. Jakich specjalistów poszukują firmy z naszego regionu? Psycholodzy, pracownicy na budowie, kierowcy, fizjoterapeuci i wiele innych. Zobacz w naszej galerii, kto kieruje oferty pracy za ponad pięć tysięcy złotych brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy