Reklama

Mieszkańcy bloków Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego bojkotują spotkania z zarządem spółki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Tarnobrzeg

Mieszkańcy bloków Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego bojkotują spotkania z zarządem spółki - Zdjęcie główne

Łukasz Mędrykowski | foto UM Tarnobrzeg

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Temat wysokich podwyżek czynszu w blokach Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego rozgrzewa opinię publiczną. W poniedziałek miało dojść do pierwszego spotkania zarządu spółki z mieszkańcami bloków. Lokatorzy nie chcą rozmawiać osobno z władzami i ogłaszają bojkot.

W poniedziałek, 14 listopada, rozpoczęła się seria spotkań władz TTBS z mieszkańcami bloków, które są administrowane przez spółkę. Pierwsze z zebrań odbyło się z mieszkańców bloków przy ulicy Kopernika 16A i 16 B. Miały być emocje i długa dyskusja, a skończyło się na tym, że mieszkańcy uznali, że nie będa dyskutować osobno z zarządem i napisali list.

- W obecnej, napiętej sytuacji mieszkańcy nie mają życzenia rozmawiania z Panem o czynszach w podgrupach i domagają się pisemnych odpowiedzi dla każdego z mieszkańców na temat wyjaśnienia podwyżek i przedstawienia stosownych kalkulacji na poszczególne mieszkania (…). Dodatkowo mieszkańcy stoją na stanowisku, że wszelkie rozmowy na linii mieszkańcy TTBS-Zarząd powinny odbywać się przy udziale Radnych i Prezydenta Miasta Tarnobrzega, oraz przy udziale zaproszonych gości/prawników ze strony mieszkańców - czytamy we fragmencie listu.

Jednocześnie mieszkańcy zapraszają zarząd na spotkanie otwarte, które ma odbyć się 17 listopada, o godzinie 17.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Obecni tam mają być również radni oraz władze miasta.

Co na to prezes TTBS, Łukasz Mędrykowski. - Nie rezygnujemy z naszego kalendarza. Przewidujemy kolejne spotkania dla bloków przy ulicy Dekutowskiego 26 i 26 A – 16 listopada, Sienkiewicza 66 i 11 Listopada 2 – 17 listopada, 11 Listopada 6A – 18 listopada, Kopernika 23 – 21 listopada, Świętej Barbary 9B – 23 listopada - wylicza Łukasz Mędrykowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy