Reklama

Matura 2022: Język angielski rozwiązany. Sprawdź arkusze i odpowiedzi [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie W piątek przed absolwentami szkół średnich były egzaminy pisemne z języków obcych nowożytnych. W porannej sesji był to język angielski, a o godzinie 14 rozpoczęły się testy z języków: francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź arkusze i rozwiązania z języka angielskiego.

Trzeci dzień maturalnego maratonu. W piątek podczas porannej sesji egzaminacyjnej absolwenci szkół średnich rozwiązywali arkusz z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

  • rozumienie ze słuchu - 30 procent      
  • rozumienie tekstów pisanych - 30 proc.       
  • znajomość środków językowych - 20 proc.        
  • praca pisemna - 20 proc. 
 

Za rozwiązanie egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym można uzyskać maksymalnie 50 punktów: 40 za zadania zamknięte i 10 za pracę pisemną. Poziom zadań waha się między A2 a B1. Aby zdać maturę z angielskiego, trzeba uzyskać co najmniej 30 procent, zarówno z części ustnej, jak i pisemnej. Arkusze i odpowiedzi (będą uzupełniane na bieżąco) w naszej galerii - SPRAWDŹ TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy