Reklama

Matura 2022: Nie daj się nabrać na przecieki. Najważniejsze informacje przed maturalnym maratonem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Matura 2022: Nie daj się nabrać na przecieki. Najważniejsze informacje przed maturalnym maratonem - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Kraju Przed absolwentami szkół średnich najważniejszy egzamin, który zadecyduje o ich dalszej drodze edukacyjnej, a także zawodowej - matura. Oto garść najważniejszych informacji dla maturzystów, a także ostrzeżenie: nie dajcie się nabrać na teksty "przecieki", "mamy arkusze jeszcze przed egzaminem".

4 maja, punktualnie o godzinie 9, absolwenci szkół średnich otrzymają arkusze egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym. Zanim jednak do tego dojdzie pewnie nerwowo będą szukać w sieci każdej informacji o przeciekach, arkuszach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a także tematach, które się tam pojawią. Nie dajcie się oszukać. Oszuści chcą, aby zapłacić im za "przecieki" na przykład poprzez wysłanie SMS-a o specjalnej treści. W zamian można otrzymać arkusz maturalny. Jednak zwykle są to arkusze maturalne z poprzednich lat. To próba wyłudzenia waszych pieniędzy.

Kiedy tylko CKE opublikuje arkusze to natychmiast zaprezentujemy na portalu Korso24.pl. Potem pojawią się proponowane odpowiedzi. Tak samo będziemy robić w kolejnych dniach maturalnego maratonu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O MATURZE 2022:

  • Środa 4 maja godz. 9.00 - egzamin maturalny z języka polskiego - 170 minut poziom podstawowy
  • Czwartek 5 maja godz. 9.00 - egzamin maturalny z matematyki - 170 minut poziom podstawowy
  • Piątek 6 maja godz. 9.00 - egzamin maturalny z języka angielskiego, godz. 14.00 matura z języka język francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego - 120 minut poziom podstawowy
 

KALENDARIUM NA NASTĘPNE DNI:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy