Reklama

Ma 4 miesiące i walczy o życie! Potrzebna pomoc!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum rodziny/Siepomaga.pl

Ma 4 miesiące i walczy o życie! Potrzebna pomoc! - Zdjęcie główne

foto archiwum rodziny/Siepomaga.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Ma dopiero cztery miesiące życia, a już walczy o życie. Kubuś Zwierzchowski z miejscowości Blizne (powiat brzozowski) walczy o życie. U chłopczyka zdiagnozowano ciężką wadę serca (Tetrologia Fallota). Ratunkiem jest droga operacja. Potrzebna jest niewyobrażalna suma pieniędzy. Rodzice proszą o pomoc.

Tuż po urodzeniu u chłopczyka zdiagnozowano ciężką wadę serca (Tetrologia Fallota). Jedynym ratunkiem jego życia jest kosztowna operacja w USA.

CZYTAJ TAKŻE:

- Nasz synek od urodzenia nie opuścił szpitala. Cały czas jesteśmy w szpitalu i walczymy o życie naszego dziecka.

- mówi 29 - letnia Krystyna Zwierzchowska, mama Kubusia.

Jak mówi nam matka dziecka, niepokojące informacje o zdrowiu ich dziecka, pojawiły się już podczas badań kontrolnych w ciąży. Lekarze sugerowali, że serce ich nieurodzonego jeszcze chłopca, bije nieprawidłowo.  Matka dziecka wyjaśnia, że potwierdzono tetrologię Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej i zwężonymi tętnicami płucnymi.

- Dostaliśmy odpowiedź i ostateczny kosztorys ze szpitala w Stanford. Jednak pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz zabieg, jaki oferuje tamtejsza medycyna są bardzo kosztowne. Stało się to, czego baliśmy się najbardziej. Kubuś musiał przejść operację ratującą życie w polskim szpitalu. Do końca wierzyliśmy, że zdążymy i ta interwencja nie będzie konieczna, ale nie mieliśmy wyboru. W tym stanie, bez operacji, transport do Stanford mógłby być zbyt niebezpieczny. Musieliśmy działać, by ratować życie - dopowiada pani Krystyna. - Po operacji, lekarze tylko potwierdzili to, co wiemy od dawna: stan jest poważny, a pomoc specjalistów z USA jest potrzebna jak najszybciej! Każdy dzień oczekiwania zmniejsza szanse na ratunek. Każdy z nich dramatycznie przybliża naszego synka do śmierci!

- relacjonuje ze łzami w oczach matka dziecka. 

Na portalu Siepomaga.pl
trwa właśnie zbiórka "PILNE! Dramatyczna walka o maleńkie serce!" na nierefundowane leczenie skomplikowanej wady serca i transport medyczny do Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy