Reklama

Kwietniowe Jezioro Aniołów w Tarnobrzegu. Będzie mnóstwo atrakcji: zabawa z DJ-em, festiwal kolorów. Zobacz najlepsze zdjęcia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie 1 kwietnia zapowiada się wspaniale "Jezioro Aniołów" na plaży Jeziora Tarnobrzeskiego. Festiwal kolorów, zakończenie sezonu morsowego, a także największy na świecie wspólny "reset" w zimnej wodzie.

Już 1 kwietnia kolejna edycja akcji "Jezioro Aniołów" w Tarnobrzegu. Tym razem spotkanie na plaży Jeziora Tarnobrzeskiego zostanie uświetnione świętem kolorów, wspólnym ogniskiem, zabawą z DJ Voice, a także największym wspólnym "resetem" w zimnej wodzie. - Będzie to ogólnopolskie zakończenie sezonu morsowego. Pojawią się morsy z różnych stron Polski, zatem zapraszamy was wszystkich - mówi Łukasz Szpunar, jeden z organizatorów akcji. - Wspólne wejście do wody przewidujemy na godzinę 6.08.

"Jezioro Aniołów" to cykliczna akcja charytatywna. - Zainspirowaliśmy się akcją "Morze Aniołów", która to odbywa się w Sopocie. Tam przez 365 dni wchodzi się na wschód słońca do wody. Na początku była jedna osoba, a potem przybywało chętnych. My dołączyliśmy się do tej inicjatywy w czerwcu wchodząc do Jeziora Tarnobrzeskiego. Wtedy postanowiliśmy, że warto zrobić taką akcję u nas. Stwierdziliśmy, że odpowiedni na wejście jest pierwszy dzień każdego miesiąca. Justyna Duma podsunęła pomysł, że można zbierać pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków w Zaleszanach. Nie ma takiego domu dla dzieci z nowotworem w okolicy, dlatego jest potrzeba, aby ten ośrodek powstał. Bardzo nam zależy na tym, żeby w akcji brali udział również mieszkańcy innych miast niż Tarnobrzeg. Cieszymy, że przyjeżdżają i pomagają osoby z Buska-Zdroju, Rzeszowa, Dębicy, Mielca, Kolbuszowej, Sandomierza czy też Stalowej Woli - wskazuje Szpunar.

Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków. Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową.

Zobaczcie najlepsze zdjęcia z wszystkich edycji akcji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy