Reklama

Kolejki po paszport! Będą jednak zmiany! Sprawdź jakie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PUW w Rzeszowie

Kolejki po paszport! Będą jednak zmiany! Sprawdź jakie - Zdjęcie główne

Będą ułatwienia po paszport | foto PUW w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Wyjeżdżasz za granicę, do kraju, gdzie obowiązuje paszport? Są spore kolejki, żeby go uzyskać. Na przeciw petentom wychodzi Podkarpacki Urząd Wojewódzki.

Wakacje startują lada chwila. Te, wydaje się, będą trochę lepsze niż ubiegłoroczne. Stabilizuje się sytuacja epidemiologiczna na świecie, wiele krajów otwiera zatem drzwi do siebie. Paszport nie jest obowiązkowy tylko w strefie szengen, czyli w granicach Unii Europejskiej. Wylatując czy wyjeżdżając po za jej ryzy, musimy posiadać aktualny paszport

Uzyskanie paszportu nie jest trudne. Wystarczy zdjęcie i... odstanie w kolejce. Podkarpacki Urząd Wojewódzki, który koordynuje pracę wydziałów paszportowych na terenie regionu, wychodzi na przeciw petentom.

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi,  Podkarpacki Urząd Wojewódzki  uruchamia dodatkowo obsługę klientów w soboty, a we wtorki wydłuża czas pracy punktów paszportowych.

Oddziały Paszportów w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą dostępne dla klientów od najbliższej soboty (26 czerwca br.) do końca lipca (łącznie w jedną sobotę czerwca i pięć sobót lipca)  w godz. 8.00 – 13.00.

 

We wszystkie  wtorki  lipca będzie można złożyć wniosek paszportowy i odebrać  gotowy paszport w godz. 8.00 – 18.00. W pozostałe dni robocze tygodnia sprawy paszportowe można załatwiać w godz. 7.30 – 15.30.

 

Uwaga! Obsługa klientów w soboty będzie prowadzona bez internetowej rezerwacji wizyty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy