Reklama

Gdzie na wakacje z lotniska w Jasionce? Sprawdź

Opublikowano:
Autor:

Gdzie na wakacje z lotniska w Jasionce? Sprawdź  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zadar, Saloniki, Barcelona i Burgas – do tych słonecznych miejsce będzie można polecieć w lipcu i sierpniu bezpośrednio z Rzeszowa na pokładzie samolotów PLL LOT.

- Po wznowieniu w czerwcu lotów krajowych, z początkiem przyszłego miesiąca wchodzimy w kolejny etap „odmrażania” transportu lotniczego. To ważna decyzja, która ma znaczenie nie tylko gospodarcze, ale także psychologiczne - mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

Jak dodaje, Jasionka znalazła się wśród lotnisk regionalnych, które w miesiącach wakacyjnych mogą zaoferować pasażerom bezpośrednie, regularne połączenia do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii.

- Wierzę, że nowe trasy spotkają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Podkarpacia - dodaje Adam Hamryszczak,


LOT zainauguruje połączenia z Jasionki do Burgas i Salonik w piątek (3 lipca). Dzień później wystartuje pierwszy samolot do Zadaru, zaś 5 lipca podróżni po raz pierwszy udadzą się w podróż z  podrzeszowskiego lotniska do Barcelony. Zgodnie z opublikowanym rozkładem nowe trasy będą realizowane raz w tygodniu do końca sierpnia.

Aktualnie z lotniska w Jasionce dwa razy dziennie – rano i wieczorem – odlatują samoloty do Warszawy, a raz w tygodniu, w sobotnie popołudnie do Gdańska. Oprócz nowych kierunków uruchomionych przez LOT, od lipca przywrócenie części połączeń realizowanych z Jasionki zapowiedział Ryanair. Trwają rozmowy odnośnie terminu ponownego uruchomienia lotów z Rzeszowa do Monachium.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE